FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bottle casket 8559015
nr 855 9015
BOTTLE CASKET
nysilver/trä, med 3 st, karaffer med slipat glas, length: 37 cm, width: 16 cm, height: 40 cm, nagg.
nysilver/trä, med 3 st, karaffer med slipat glas, längd: 37 cm, djup: 16 cm, höjd: 40 cm
Condition: nagg
2000
SEK 2200
Monday October 28 2013
at 18:23:53
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
2.000 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.